CAMPUS WSA YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
Campus Slider

Brisbane Dil Okulları

Brisbane, Avusturalya'nın üçüncü büyük şehri ve Queensland'in başkentidir. Bu şehir başlangıçta bir hapishane bölgesi olarak kullanılmaktaydı ve mahkumlara çok acımasızca davranılmasıyla ün salmıştı. Kendi halkı tarafından Bris Vegas olarak da bilinen Brisbane, sıcak iklimi ile de turizm alanında oldukça gelişmiştir. Brisbane şehrinin kuzeybatısında Brisbane Forest Park'ta yer alan Mt. Glorious, 28.500 hektarlık ormanlara ve tepelere sahiptir. Brisbane şehrinde çeşitli sanat festivalleri de düzenlenmektedir. Örneğin eylül ayı ortalarında düzenlenen Brisbane Festivali 2 hafta sürmektedir. Avusturalya'ya özgü çok çeşitli yabani hayvanları da görebileceğiniz Brisbane'de koalalar oldukça dikkat çekmektedir. Yemek olarak çeşitli spesiyallere sahip olan Brisbane'de Çin, Kore, Vietnam ve Malezya gibi çeşitli ülkelere ait yöresel yemekleri de yiyebilirsiniz.

ANLAŞMALI OKULLARIMIZ
Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUS ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
ABD Vize Başvurusu Hakkında

ABD vize başvurusu hakkında bilmenizi tavsiye ettiğimiz detaylar...

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Zeynep Y.
Zeynep Y. Yurtdışında Dil Okulları
Sadece 2 haftadır bu okuldayım ama hem okulda hem de yanında kaldığım aileden çok şey öğrendim...
Devamı
Kazım Bekir Z.
Kazım Bekir Z. Yurtdışında Dil Okulları
Sahil kismi geceleri ve gunduz kalabalik ve gencler icin ideal. Evim okula 7-8 sahile 15-20 dakikalik bisiklet mesafesnde. Key west ve miami ye gitme firsatim oldu inanilmaz yerler.
Devamı
 
#
Tamam