CAMPUS WSA YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
Campus Slider

Brisbane Dil Okulları

Brisbane, Avusturalya'nın üçüncü büyük şehri ve Queensland'in başkentidir. Bu şehir başlangıçta bir hapishane bölgesi olarak kullanılmaktaydı ve mahkumlara çok acımasızca davranılmasıyla ün salmıştı. Kendi halkı tarafından Bris Vegas olarak da bilinen Brisbane, sıcak iklimi ile de turizm alanında oldukça gelişmiştir. Brisbane şehrinin kuzeybatısında Brisbane Forest Park'ta yer alan Mt. Glorious, 28.500 hektarlık ormanlara ve tepelere sahiptir. Brisbane şehrinde çeşitli sanat festivalleri de düzenlenmektedir. Örneğin eylül ayı ortalarında düzenlenen Brisbane Festivali 2 hafta sürmektedir. Avusturalya'ya özgü çok çeşitli yabani hayvanları da görebileceğiniz Brisbane'de koalalar oldukça dikkat çekmektedir. Yemek olarak çeşitli spesiyallere sahip olan Brisbane'de Çin, Kore, Vietnam ve Malezya gibi çeşitli ülkelere ait yöresel yemekleri de yiyebilirsiniz.

ANLAŞMALI OKULLARIMIZ
Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
Kayıt Olmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir dil okuluna kayıt yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli noktaları bu makalede bulabilirsiniz.

Devamı
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Dila D.
Dila D. Yurtdışında Dil Okulları
Campus Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yardımları ile şuan Amerika’da Georgia State University IEP (Intensive English Program) öğrencisiyim.
Devamı
Gokhan G. - Tasarımcı
Gokhan G. - Tasarımcı Yurtdışında Dil Okulları
Gokhan G. - Tasarımcı Yurt dışı dil eğitimi araştırma sürecinde CAMPUS WSA'dan Berat Bey ile tanıştık. Kendisi önce benim şartlarımı ve beklentilerimi değerlendirerek, bana uygun olabilecek ülke alternatiflerini çıkardı...
Devamı
 
#
Tamam