CAMPUS WSA YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
Campus Slider

CAMPUS 2017 Ödüllü Fotoğraf Yarışması

2017 Summer Work & Travel Maceranı Anlatan Fotoğrafını Campus’e Gönder, Kazanan 5 Katılımcıdan Biri Ol ve Hediyeni Al !

1.’ye AKSİYON KAMERA + WAT 2018 PROGRAMINDA $100 İNDİRİM
2.’ye 7” TABLET
3.’ye KULAKLIK
4.’ye WAT 2018 PROGRAMINDA $150 İNDİRİM
5.’ye WAT 2018 PROGRAMINDA $100 İNDİRİM

Katılım Koşulları

 • Yarışmaya katılım 10 Ekim 2017 Salı 09:00 itibariyle başlayacak olup, 27 Ekim 2017 Cuma 18:00 itibari ile sona erecektir.
 • Yarışmacıların Work & Travel 2017 programına Campus WSA aracılığıyla katılmış olmaları gerekmektedir.
 • Gönderilen fotoğrafta yarışmacının kendisinin olması ve fotoğrafın kalitesini etkileyecek basit düzenlemeler dışında içeriğe etki edecek oynama olmaması şartı aranmaktadır.
 • Gönderilen fotoğrafın, ABD’de geçirdiğiniz yazı anlatan 100-200 kelimelik kısa bir hikaye ile gönderilmesi zorunludur. Sadece fotoğraf veya sadece yazı gönderen katılımcıların başvurusu dikkate alınmayacaktır.
 • Daha önce herhangi bir yerde yayınlanmış yada ödül kazanmış fotoğraflar ve yazılarla yarışmaya katılım sağlanamaz. Yarışma sürecinde yada sonrasında böyle bir durum tespit edildiği taktirde başvuru iptal edilir ve varsa verilen ödül geri istenir, bu durumda katılımcı söz konusu iadeyi yapmak zorundadır. Bu durum diğer katılımcılara herhangi bir talep hakkı doğurmaz.
 • Katılımcılar fotoğraflarını ve hikayelerini wat@campusum.com adresine tek bir e-mailde, “AD SOYAD – PHOTOGRAPHY COMPETITION” başlığıyla göndermelidir.
  Metnin sonunda “AD SOYAD – BÖLÜM, SINIF, ÜNİVERSİTE – ÇALIŞTIĞINIZ İŞYERİ ADI, ŞEHİR ve EYALET” yazılmalıdır.
 • Gönderilen fotoğraflar 30 Ekim 2017 – 10 Kasım 2017 tarihleri arasında CAMPUS resmi Facebook sayfasında ve resmi Instagram hesabında yayınlanacaktır. Bu tarihler arasında yayınlanan fotoğraflar arasında sizlerden en fazla beğeni alan ilk 5 fotoğraf sahibi ödüllerini almaya hak kazanacaktır.
 • Nihai sonuçlar 15 Kasım 2017 Çarşamba tarihinde CAMPUS web sayfasından, resmi Facebook sayfasından ve resmi Instagram hesabından duyurulacaktır.
 • CAMPUS WSA, yarışma ve değerlendirme kurallarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
  Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

  İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam