CAMPUS WSA YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
Campus Slider

Campus WSA, vize krizinde öğrencilerini mağdur etmiyor!

Bilindiği üzere ABD - Türkiye arasındaki vize krizi nedeniyle son günlerde öğrencilerin aklını meşgul eden soru "vize krizi devam ederken Work & Travel programına katılabilir miyiz?" oluyor.
Work & Travel programı katılımcıları J1 statüsünde vize görüşmesine girmektedir, ve J1 statüsündeki vize görüşmeleri her yıl Mart ayı itibariyle başlamaktadır. Şu an için Work & Travel programı kapsamında öğrencilerimizin işlemlerine devam etmeleri hususunda herhangi bir engel yoktur, ve Campus WSA olarak biz de sektörümüzdeki bir çok firma ile birlikte genel kanı olarak bu durumun Mart'tan çok daha erken bir tarihte hatta yakın bir zamanda mutlaka çözüme kavuşacağı düşüncesinde hemfikiriz.
Vizelerin 6 aydan daha uzun bir süre tekrar açılmaması senaryosu için Campus WSA olarak; öğrencilerimizin herhangi bir maddi kayıpları olmayacağını garanti ediyoruz!
 
Campus WSA taahhütnamesine göre;
- Katılımcılarımız ücretlerini kesintisiz olarak iade alabilirler ve herhangi bir kayıp yaşamamış olurlar.
- Katılımcılarımız ücretlerini iade almayarak bir sonraki sezon için fiyat artışlarından etkilenmeme/fark ödememe koşuluyla bir sonraki yaz programa katılabilirler.
- Katılımcılarımız WAT programı için ödedikleri program ücretini Dil Okulları programımıza aktarabilir ve yine 2018 yaz tatillerini İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Avustralya gibi ülkelerde dil eğitimi alarak değerlendirebilirler.
Work & Travel 2018 programı için "Erken Kayıt" olarak nitelendirdiğimiz bu tarihlerde herhangi bir kayba uğramanıza ihtimal vermeksizin kayıtlarımız tüm hızıyla devam etmektedir!
  Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  FATOŞ AKBABAFATOŞ AKBABA
  Work and Travel Katılımcısıyken...

  New York City... Elinde kahveyle kalabalık sokaklarda kaybolmak ne güzel olur, Redstairs’te saatlerce oturup sohbet etmek, şehrin ışıltısını izlemek nasıl keyifli olur...

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam