CAMPUS WSA YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
Campus Slider

ELS College of Southern Nevada Las Vegas Dil Okulu

ELS Las Vegas Dil Okulu, Las Vegas şehir merkezinin 9,6 km batısında ve College of Southern Nevada’nın Charlestom kampüsündeki International Center’da yer alır. ELS dil okulu, 200’den fazla kariyer sahasıyla 80 lisansüstü ve sertifika program sunan The College of Southern Nevada (CSN), ülkedeki en hızlı büyüyen Community College’dır. 

Akreditasyon/Yetkilendirme: British CouncilSunulan Kurs Sayısı: 4
Toplam Sınıf Sayısı: 5Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 20
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %6Okulun Öğrenci Kapasitesi: 100
En Yakın Havaalanı: McCarran International AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 26,2

ELS COLLEGE OF SOUTHERN NEVADA DİL OKULU OLANAKLARI
•Dil teknoloji merkezi (LTC),
•Kütüphane,
•Bilgisayar laboratuarı,
•Öğrenci kafeteryası ve büfesi,
•Sağlık merkezi,
•Aerobik ve diğer fitness sınıfları (ücret karşılığı katılabilirsiniz.),
•Baseball, basketbol sahası,
•Okul yakınında golf sahası (ücret karşılığı kullanabilirsiniz),
•Dinlenme parkı,
•Tekerlekli sandalye erişimi.

ELS COLLEGE OF SOUTHERN NEVADA DİL OKULU HAKKINDA GENEL BİLGİLER: College of Southern California bünyesinde otuzun üzerinde öğrenci topluluğu bulunmaktadır. Uluslar arası Öğrenci Organizasyonu da farklı ülkelerden gelen öğrencilerin, Amerikalı öğrencilerle tanışmalarını ve birlikte çeşitli aktivitelere katılmalarını teşvik eder. Böylece ELS Las Vegas dil okulu öğrencileri de yürüyüşlere, pikniklere, uluslar arası festivallere, kahve toplantılarına ve sinema gecelerine Amerikan öğrencilerle birlikte katılarak, dillerini daha iyi geliştirme olanağından yararlanmış olurlar.
ELS Las Vegas dil okulu, öğrencilerine çok sayıda tesis imkanı da sunmaktadır. Özellikle spor tesislerinin çokluğu, sporsuz yaşayamayan öğrencilerin eğlenceli ve sağlıklı bir eğitim dönemi geçirmesine katkıda bulunacaktır. Öğrenciler yıl boyu süren çöl ikliminin yanı sıra, Las Vegas’ın yüksek kalite alışveriş merkezleri, restoranları ve eğlencelerinin tadını çıkarırlar. Hoover Barajı ve Mead Gölü, Mojave Gölü, Red Rock Canyon ve Death Valley National Monument, civarda turistlerin en çok ilgisini çeken yerlerdir.

ELS COLLEGE OF SOUTHERN NEVADA DİL OKULUNDA SOSYAL AKTİVİTELER: ELS’de sosyal aktiviteler sezonlara bağlı olarak değişmektedir. Ancak örnek bir aktivite programı şu şekilde olacaktır:
•Hoover Dam ve Lake Mead gezisi,
•Lake Mojave gezisi,
•Red Roc Canyon ve Death Valley National Monument gezisi
•Kayak kampı,
•Su sporları için göl gezisi,
•Uluslar arası aktiviteler (partiler, tanışma toplantıları vb.)
•Festivallere ücretsiz katılım,
•Pizza partisi,
•Dondurma partisi,
•Sinema geceleri,
•Kahve toplantıları,
•Mezuniyet yemeği ve töreni. 

ELS COLLEGE OF SOUTHERN NEVADA DİL OKULU HAKKINDA YORUMLAR

Okul Yetkilisi Yorumu: ELS Las Vegas, Ekim 2007 tarihinde kuruldu ve ben o tarihten beri ELS’de çalışıyorum. Ayrıca 5 yıl boyunca ELS öğrencilerine ev sahibi olarak hizmet verdim. Bütün bu zaman boyunca çok mükemmel insanlarla tanıştım ve çalıştım. ELS Las Vegas çok güzel ve başarılı bir şube ve sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

CAMPUS Yorumu: ELS Las Vegas’ı neden seçebileceğinize dair çok önemli üç neden sıralamamız mümkündür: okulun konumu, konaklama seçeneğinin güzelliği ve okulun imkanları. ELS Las Vegas, Las Vegas ya da genel olarak Nevada bölgesini görüp, orada eğitim almak isteyen öğrencilerimize önerebileceğimiz bir okuldur. Çünkü okul binası, Las Vegas’ın sakin ve en güvenli bölgelerinden birinde kurulmuş olup, öğrencilere diledikleri zaman Amerika’nın dünyaca ünlü doğal güzelliklerine ulaşma imkanı da sunmaktadır. ELS Las Vegas’ın konaklama seçeneği çok güzel, konforlu ve lükstür. Kalacağınız site, özel olarak korunan ve içinde yüzme havuzundan, bilgisayar-teknoloji merkezine kadar, her türlü imkanı barındıran bir sitedir. Hem kurs arkadaşlarınızla birlikte kalıp çeşitli partiler düzenleme, hem de yalnız kalıp rahat bir şekilde ders çalışma olanağından yararlanabilirsiniz. Son olarak, okul binası son derece çağdaş bir şekilde yapılandırılmış olup, özellikle spor aktivitelerinin çoğuna olanak sağlamaktadır. Kesinlikle belirtilmesi gereken bir diğer nokta da ELS Las Vegas’ın profesyonel akademik kadrosudur. Öğretmenlerin hepsi alanında uzman ve etkin öğretmenlerdir. Ayrıca öğretme işini ne kadar sevdikleri ve işlerini ne kadar ciddiye aldıkları son derece açıktır. Bu özelliklerde bir okul arayan öğrencilerimize, kesinlikle tavsiye edebileceğimiz bir şubedir.

Genel İngilizce

Yoğun İngilizce

Akademik İngilizce

Genel İngilizce Kursu + Aktivite

Apartman Tipi Konaklama:
•VISTA DEL RAY APARTMENTS – (Kampüs Dışı Konaklama)

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUS WSA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUS ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
Kayıt Olmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir dil okuluna kayıt yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli noktaları bu makalede bulabilirsiniz.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Onur K.
Onur K. Yurtdışında Dil Okulları
Kings College hayatımın deneyimi oldu. Yeni insanlarla tanışmak, aynı dili konuşmak harika...
Devamı
Büşra K.
Büşra K. Yurtdışında Dil Okulları
Beyaz binasını ve kafesini gerçekten çok sevdim. Merkezi bir yerde olması da muhteşemdi....
Devamı
 
#
Tamam