CAMPUS WSA YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
Campus Slider

Online Work and Travel (MY-WAT) Nedir?

WORK AND TRAVEL İŞLEMLERİNİZ ÇOK KOLAY, 
ÇÜNKÜ ARTIK MY-WAT VAR !!!

MY-WAT NEDİR?

MY-WAT sadece CAMPUS katılımcılarına özel, online bir Work and Travel sistemidir. Bu sistem ile Work and Travel başvurularınızı daha kolay, hızlı ve sorunsuz bir şekilde evinizden, okulunuzdan ve bulunduğunuz şehirden takip edebilirsiniz. MY- WAT ile kendi profilinizi yaratabilir, iş rezervasyonu ve seçimini yapabilir, gerekli belgeleri indirip kişisel hesabınıza yükleyebilirsiniz. Size özel olarak atanan CAMPUS danışmanızla da bu sistem üzerinden mesajlaşabilir, dilerseniz aynı işe yerleştiğiniz CAMPUS katılımcılarına ulaşarak Amerika planlarınızı birlikte yapabilirsiniz.

Türkiye'de bir ilk olan onlineworkandtravel.com (MY-WAT) web sitesini açan CAMPUS, Work and Travel kayıt sürecine yeni ve teknolojik bir anlayış getirip kayıtlı öğrencilerin başvurularını bu sistem üzerinden takip etmelerine olanak sağlamıştır. MY-WAT sistemi, öğrencilerin başvuru aşamalarını takip edebildikleri, online cv doldurabildikleri, belgelerini yükleyebildikleri, sistem tarafından otomatik email ve telefon mesajlarıyla hatırlatma alabildikleri sanal bir danışmandır! 

Online Work and Travel sayfamızdan ücretsiz ön kayıt olmak için tıklayın.

MY-WAT’IN SİZE SAĞLADIĞI AYRICALIKLAR

 • Başvurunuzu online olarak yapıp kendi özel profilinizi yaratabilirsiniz.
 • İşlemlerinizin hangi aşamada olduğunu online olarak takip edebilir ve sistemin size özel olarak atamış olduğu Work and Travel danışmanınızla her an iletişim halinde olabilirsiniz.
 • Sizden istenecek belgeleri ofise gelmek zorunda kalmadan ya da kargo ücreti ödemeden sisteme yükleyebilir, gerekli belgeleri bilgisayarınıza rahatlıkla indirebilirsiniz.
 • En güncel iş seçeneklerini ve işlerin tüm detaylarını kişisel hesabınızdan takip edebilir, beğendiğiniz işler için rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz.
 • Sponsor kuruluşunuzun tüm bilgi ve belgelerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
 • Size uygun vize başvuru tarihlerini online olarak CAMPUS’e iletebilirsiniz.
 • Vize görüşmesinde sorulabilecek sorular ve bunlara verilebilecek alternatif cevaplar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • Seyahat aşamasında uçak bileti rezervasyonunuz için online olarak CAMPUS’e tarih iletebilirsiniz.
 • Work and Travel programına daha önce katılmış tecrübeli katılımcılarımızın yorumlarına ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.
 • CAMPUS’un kayıtlı öğrencilerine özel düzenleyeceği etkinlikleri ve bunlarla ilgili duyuruları duyuru panonuzdan her an takip edebilirsiniz.
 • Böylelikle MY-WAT size programın başından sonuna kadar takip etmeniz gereken bir yol haritası çizecek. Sizin yapmanız gereken tek şey ise bu yolu takip etmek olacak.

NOT: MY-WAT sisteminden sadece CAMPUS Work and Travel Programı öğrencileri faydalanabilir…

                                                                                              

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
HÜLYA KARAKAYAHÜLYA KARAKAYA
Work and Travel Programının Avantajları

Günümüz şartlarını göz önüne alırsak, ikinci hatta üçüncü bir yabancı dil, iletişim becerisi, yeni ve değişken kültürlere açık olmanın her geçen gün daha da önem kazandığını göz ardı edemeyiz. Tam da bu noktada, Work and Travel Programı üniversite öğrencilerinin değerlendirebileceği hem kolay hem de eğlenceli bir fırsattır.

Devamı
DENİZ SAVAŞDENİZ SAVAŞ
Eski Katılımcı/Yeni Danışman Gözünden Work and Travel Deneyimi ve Şehir Dışından Programa Kayıt

Campus ile Work&Travel programına katıldıktan sonra 2015 yılında yolum tekrar Campus ile kesişti ve burada çalışmaya başladım...

Devamı
Tüm Makaleler

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Ayşegül T.
Ayşegül T. Work and Travel (WAT)
"Çok yabancılık çekmedim yani buralara ve ben burayı gerçekten çok sevdim ve özverili çalışmalarınızdan ötürü sizlere teşekkür ederim. Kendinize iyi bakın."
Devamı
Hatice Gökçe E.
Hatice Gökçe E. Work and Travel (WAT)
"Biz -Evrim,Gülin ve ben- dün gece boston logan'a indik ve ev sahibimiz bizi oradan aldı.bi sorun çıkmadan dün geceyi evimizde geçirdik."
Devamı
 
#
Tamam