CAMPUS WSA YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
Campus Slider

United Work and Travel - Work & Travel Sponsoru

25 yılı aşkın süredir üniversite öğrencileri ile çalışmakta olan United Work and Travel ABD Dışişleri Bakanlığı tarafından J-1 vizesi resmi program sponsorudur.

2003 yılından beri American Pool Enterprises ile birlikte çalışmalarını yürüten United Work and Travel; katılımcılarına kaliteli bir program sağlamaktadır. 

United Work and Travel (UWT) birçok ülkeden ABD'ye gitmek isteyen J-1 öğrencisine sponsor olmaktadır.

 Ülkeler ise şöyledir;

Rochester, NH (Field Office)- Owings Mills, Maryland- Ocean City, MD- Cibolo, TX- Nuevo Leon, Mexico- Guatemala- Kingston, Jamaica- Santo Domingo, Dominican Republic- Rio de Janeiro, Brazil- Asuncion, Paraguay- Lima, Peru- Bogota, Colombia- Mindelo, Cape Verde- Buenos Aires, Argentina- Kaunas, Lithuania- Ankara, Turkey- Accra, Ghana- Podgorica, Montenegro- Bucharest, Romania- Novi Sad, Serbia- Chisinau, Moldova- Vinnitsa, Ukraine- Kiev, Ukraine- Kosice, Slovakia- Moscow, Russian Federation- Bucharest, Romania- Singapore, Singapore- Bangkok, Thailand- Chiang Mai, Thailand- Skopje, Macedonia- Varna, Bulgaria- Sofia, Bulgaria- Nis, Serbia- Jhongli City, Taiwan- Beijing, China- Ulaanbaatar, Mongolia- Bishkek, Kyrgyzstan- Yekaterinburg, Russian Federation- Istanbul, Turkey- Prishtina, Kosovo

 

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
Neden Work and Travel?

Hepimizin bildiği gibi Work and Travel Amerika’nın başlattığı bir kültürel değişim programı. Bu program sayesinde hem Amerika’ya gitme olanağı kazanmış hem de biraz para kazanıp eğlenmiş oluyorsunuz...

Devamı
BORAY BALCIBORAY BALCI
Work & Travel Programına Katılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Work & Travel programına kayıt olurken öğrenciler açısından en önemli noktalardan biri “Erken Kayıt” döneminde işlemlerini başlatmak olacaktır.

Devamı
Tüm Makaleler

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Merve U.
Merve U. Work and Travel (WAT)
"Aslında gitmeden önce çok fazla bir beklentim yoktu zaten tek başıma gitmiştim. Tabii bilemezdim orada çiftimi bulacağımı."
Devamı
Nurdan K.
Nurdan K. Work and Travel (WAT)
"İş yerim Florida’da Destin şehrindeydi ve orayı tanımlarken sanırım doğa harikası diyebilirim. İşten arta kalan zamanlarda kumsalda vakit geçirmek ve yeni insanlarla tanışmak benim için özgüven duygumu artıran bir olay oldu. "
Devamı
 
#
Tamam