CAMPUS WSA YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
Campus Slider

Wilderness İşverenleri, CAMPUS İş Fuarı İçin Türkiye'ye Geliyor!

İşveren CAMPUS Work and Travel katılımcıları için Şubat 2018'de Ankara'ya geliyor! İşverenle yüzyüze görüşüp tanışarak işini seçebilirsin! 

Housekeeping; kötü hava koşullarından etkilenmeyeceğiniz, odada bahşiş bulabileceğiniz, klimalı kapalı bir ortamda çalışabileceğiniz ve ikinci iş bulmak için düzenli çalışma saatlerinizin olacağı pozisyonlardan biri!

Cankurtaranlık; çalışırken havuza gelen insanlarla İngilizce pratik yapabilme şansı olduğu için, İngilizce konuşma becerinizi geliştirmek için de Work and Travel iş seçenekleri arasında önde gelen pozisyonlardan birisidir!
Ayrıca, tesisin cankurtaranlık yapacağınız kapalı havuzları da olduğu için kötü hava koşulları yaşansa dahi haftalık çalışma saatlerinizi etkilenmeyecektir!

Wisconsin eyaletinin ve Amerika'nın en büyüğü Wilderness Yönetimi 2018 yazında Work and Travel öğrencilerine cankurtaran ve Housekeeper olarak iş imkanı sunuyor! Siz de yüzme biliyorsanız yada Housekeeping departmanının avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, 2018 yazınızı Amerika’nın en güzel, güvenli, ekonomik ve sosyal eyaletlerinden birinde, Work and Travel programı katılımcısı olarak hem eğlenip hem de para kazanarak geçirmek isterseniz; Work and Travel programına kayıdınızı hemen yaptırın!

İşle ilgili detaylar:

Eyalet : Wisconsin
Pozisyon : Lifeguard & Housekeeper
Saatlik Ücreti : $9.50        Overtime (Mesai Ücreti): $14.25
İş Başlangıç Tarihleri :    En Erken: 01.05.2018    En Geç: 20.06.2018
İş Bitiş Tarihleri :              En Erken: 03.09.2018    En Geç: 30.09.2018

Konaklama: Haftalık $80.00 / Kendi Öğrenci Yurdu Binalarında Paylaşımlı Odada Konaklama

Kontenjan sınırlıdır! Fuar günü işverenle görüşme yapabilmek için CAMPUS'e başvurunuzun önceden yapmış olması gerekmektedir. Acele Edin! SON BAŞVURU 18 Ocak 2018

0312 468 0030   numaralı telefondan arayabilirsin,

YA DA

BİZ SİZİ ARAYALIM formunu doldur, danışmanlarımız seni arayıp iş detayları hakkında bilgilendirsin!

  Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  FATOŞ AKBABAFATOŞ AKBABA
  Work and Travel Katılımcısıyken...

  New York City... Elinde kahveyle kalabalık sokaklarda kaybolmak ne güzel olur, Redstairs’te saatlerce oturup sohbet etmek, şehrin ışıltısını izlemek nasıl keyifli olur...

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam