CAMPUS WSA YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
Campus Slider

Ali Y.

Ali Y. - Ankara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı 3.sınıf

Yeni katılımcı arkadaşlara şiddetle tavsiye ederek başlamak istiyorum. Florida, Tapma harika bir yer istediğiniz her şey iklimi, sahilleri ile insanı kendine çeken ve pek çok imkan sunan bir şehir. Bush Garden’a gelince WAT katılımcısı olacaksanız kesinlikle bir eğlence parkı seçmelisiniz. İnanılmaz bir eğlence ve siz bu eğlencenin içinde çalıştığınızı bile anlamadan ki burada demek istediğim şey yorulmadan keyifli bir şekilde çalışıyor ve para kazanıyorsunuz. Boş zamanlarda yapacağınız şey zaten çok acık oyuncaklara binerek adrenalin sınırınızı zorlayabilirsiniz. Tabi ki bu programın bir de travel kısmı var. Florida da olmak size Miami ve Destin gibi herkesin hayatında bir kere görmesi gereken yerleri gezebilme imkanı sağlıyor.

Bu güzel deneyimde CAMPUS’un bana yol arkadaşlığı etmesi ve her adımda işlemlerimi takip etmesi çok güzeldi. Teşekkürler CAMPUS….

 

  Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  DAMLA ÇAMLIBELDAMLA ÇAMLIBEL
  WORK AND TRAVEL’DAN ÖNCE & WORK AND TRAVEL’DAN SONRA

  ilk kez kendi paramı kazandım, büyük bir sorumluluk aldım, bambaşka bir kültürle tanıştım, birçok yeni arkadaş edindim, alışveriş yaptım ve çok eğlendim.

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam