CAMPUS WSA YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
Campus Slider

Burcu Y.

15 TEMMUZ 2009 - BURCU Y. - (Selçuk Ünv. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği 1. Sınıf Öğrencisi) (Jolly Roger Amusement Park, Ocean City, Maryland)

"merhaba nihan abla nasilsin napiosun? sana fazla mail atamadm ama kimseye atamadim cok fazla internete gircek zamanm olmuyo... ben jolly roger at the 30th street de lunaparkta calisiyorum odullu oyunlar olur ya hani bnmki de onlardan biri iste mini basketboldayim :) anıl jolly roger at the pier de donme dolap operatoru :) hersey yolunda simdilik ama bnm 2. bi ise ihtiyacm var cunku ben saat basi kazanmiyorum haftalik 250 dolar aliyorum bi de butun gun kazandigim paranın %20si bnm olcak ama o %20leri simdi vermiyolar sene sonunda toptan vercekler o da bnm bonusum olcak iste... bnm calistigim park cok dolu olmuo genelde sakin gecio gecen sene bunun 2 kati insan varmis ama bu sene ekonomik krizden dolayi daha bos sanirim, anillarin parki cok kalabalik oluo o park sahilde bi de hep kalabalık oluo bu yuzden, anil parasini saat basi alio gunde de en az 9-10 saat calisiyo onun isi baya iyi oldu bence:) bu arada ben de gunde 9 saat calisiyorum ama saat basi kazanmiyorum iste bnm isim oglen 2 den aksam 11e kadar... simdilik haberlerm bu kadar :)) internete girdigimde tekrar mail atarım. kendine cook ii bak optum!.."

  Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  DENİZ SAVAŞDENİZ SAVAŞ
  Eski Katılımcı/Yeni Danışman Gözünden Work and Travel Deneyimi ve Şehir Dışından Programa Kayıt

  Campus ile Work&Travel programına katıldıktan sonra 2015 yılında yolum tekrar Campus ile kesişti ve burada çalışmaya başladım...

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam