CAMPUS WSA YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
Campus Slider

Neden Campus

Work and travel programına katılmaya karar verdiğinizde kafanızı en çok meşgul eden şey kuşkusuz “hangi firma benim için en doğru?” sorusu olacaktır. Elbette ki programdan son derece memnun kalmak hepimizin en büyük temennisidir. Firma seçiminde dikkat edilmesi gereken ilk nokta, öğrenciye vaat edilen sözlerin ne kadar gerçekçi olduğudur.

Biz en iyisi CAMPUS diyoruz! Neden mi?

Kurucusu eski bir Work and Travel katılımcısı olan CAMPUS; sektörün Türkiye’de duyulmasına önayak olmuş, 2005’ten günümüze kadar 5000’den fazla üniversiteliyi Amerika hayaliyle buluşturmuş köklü bir firmadır.

Danışmanları bizzat programa katılmış, deneyimli ve samimi profesyonellerden oluşmaktadır.  Programa katılacak öğrencilerin kendilerine en uygun işi seçmelerinde gerçekçi ve kusursuz yol göstericidirler.

Programa katılan her öğrenciye özel danışmanları, süreç içerisindeki tüm işlemleri titizlikle ve özveriyle yerine getirir. Danışmanlık hizmeti kayıt olunduğu andan itibaren başlar ve Türkiye’ye dönünceye kadar, hatta döndükten sonra da “Vergi İade İşlemleri” süreciyle ihtiyacınız olabilecek her konuda devam eder.

İl Dışında Olmanız Sizi Korkutmasın!

Campus, hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan teknolojiyle bütünleşerek Work and Travel işlemlerinizi sizin için en kolay hale getiriyor.
Türkiye’de bir ilk olan www.onlineworkandtravel.com (my-wat) web sitesini açan Campus, Türkiye’nin her neresinde olursanız olun bu sistem üzerinden başvurunuzu adım adım takip etmenizi ve sizin de süreç içinde aktif olmanızı sağlıyor!
My-wat sistemi; online olarak CV’nizi doldurabildiğiniz, öğrenci belgesi / transkript gibi evraklarınızı online olarak yükleyebildiğiniz, eksiklerinizi hem e-mail hem de sms ile hatırlatıp hatasız ve aktif bir süreç izlemenize destek olan sanal danışmanınızdır.

Kısacası; my-wat sayesinde Ankara, Elazığ, Kocaeli, Van, İzmir, Diyarbakır, Kayseri  yada İstanbul’da olmanız fark etmeksizin tüm işlemlerinizi eksiksiz olarak takip edebileceksiniz!

Güçlü Sponsor Ağı, Zengin İş Alternatifi!

Work and Travel programına kayıt olan hemen hemen her öğrencinin en büyük kaygılarından bir diğeri ise istemedikleri bir lokasyona veya işe yerleşmek zorunda bırakılmalarıdır.

Kayıt olmadan önce herkes istediği gibi bir işe yerleşeceği vaadini duysa da, kayıt olup işlemler başladıktan sonra ve sıra iş seçimine geldiğinde “sponsor seni bu işe yerleştirdi” yada “sen bu işe gideceksin” yada “İngilizcen ve tarihlerin bu işe uygun” gibi türetebileceğimiz onlarca bahane arasından bazılarını duyarak hayallerinden uzak bir yaz yaşamaya mecbur bırakılmaktadır.
Önceliği her zaman için öğrencilerinin memnuniyeti olan Campus, tek bir sponsor kuruluşa ve onun iş seçeneklerine bağlı olmak yerine; Intrax, Greenheart, United Work & Travel, IEExchange gibi ABD’de Top 10’da yer alan köklü ve güçlü sponsor kuruluşlar ile çalışır. Size de; birden fazla sponsorun sağladığı zengin iş ve lokasyon alternatifleri arasından kendinize ve hayallerinize en uygun olan işe yerleşmek kalır!

Campus’un sunduğu iş seçeneklerinin 90%’ı konaklamalıdır, konaklamasız iş tercih eden öğrencilerinin de ABD’ye gitmeden önce kalacak yerlerinin ayarlanmasında yine Campus danışmanları yardımcı olur ve siz daha Türkiye’deyken konaklamanız ayarlanmış olur!

İş Mülakatlarınızda, Vize Görüşmenizde ya da ABD’ye Gittiğinizde; YALNIZ DEĞİLSİNİZ!

Campus düzenlendiği etkinliklerle sizleri iş mülakatlarına, vize görüşmesine ve Amerika’daki hayata hazır hale getirir. Bu etkinlikler, danışmanlarınızdan birebir aldığınız bilgilendirmelerin dışında her yıl Campus öğrencilerine özel olarak toplu biçimde konferans salonlarında düzenlenmektedir.

Örneğin;

-Skype Hiring Event Mülakatlarına Hazırlık & Amerikan Kültürü Oryantasyonu 

-Öğrencilerinin işverenleriyle Türkiye'de yüz yüze tanışmasını sağlayan iş fuarları

-Work and Travel J1 Vizesi Seminerleri ve İngilizce mülakatlar

-Uçuş Öncesi Uyum Oryantasyonları

Başka?

Campus danışmanları sizi ABD’de ziyaret eder!  Böylece nerede çalıştığınızı, nerede kaldığınızı, ve ne gibi şartlara sahip olduğunuzu bilerek ilgilenirler.

Yine bu ziyaretler sayesinde, işe yerleşme sürecinizde de Campus danışmanları sizi bilmedikleri yada görmedikleri bir işe yerleştirmeyeceklerdir!
Gideceğiniz yerde ne gibi aktivite imkanlarına sahip olacağınızı, ikinci iş için nerelere başvurmanız gerektiğini, alışveriş için nerelere bakmanız gerektiğini yada travel planlarınız için çizmeniz gereken rotayı Campus danışmanlarına sormanız yeterli olacaktır.

 

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
FATOŞ AKBABAFATOŞ AKBABA
Work and Travel Katılımcısıyken...

New York City... Elinde kahveyle kalabalık sokaklarda kaybolmak ne güzel olur, Redstairs’te saatlerce oturup sohbet etmek, şehrin ışıltısını izlemek nasıl keyifli olur...

Devamı
HÜLYA KARAKAYAHÜLYA KARAKAYA
Work and Travel Programının Avantajları

Günümüz şartlarını göz önüne alırsak, ikinci hatta üçüncü bir yabancı dil, iletişim becerisi, yeni ve değişken kültürlere açık olmanın her geçen gün daha da önem kazandığını göz ardı edemeyiz. Tam da bu noktada, Work and Travel Programı üniversite öğrencilerinin değerlendirebileceği hem kolay hem de eğlenceli bir fırsattır.

Devamı
Tüm Makaleler

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Serdar E.
Serdar E. Work and Travel (WAT)
" 20 yıldır hedeflediğim hayalim Amerika’yı görmek ve orada en azından 1 gün olsun bulunmak (Son anda bir terslik çıkmazsa) 48 saatten daha kısa bir süre içinde gerçekleşecekti."
Devamı
Ayşe Ö.
Ayşe Ö. Work and Travel (WAT)
diğer katılımcıların tecrubelerini okudugum icin hayli tedirgindim ama bunlarin hiçbiriyle karsilasmadim. Ucak biletlerimiz harikaydi hem zamanlama hem koltuk numaralari acisindan. Evimiz bekledigimden cok daha guzel, gayet temiz ve esyalar gayet kullanışlı.
Devamı
 
#
Tamam