CAMPUS WSA YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
Campus Slider

YILIN SON İŞ FUARI 16 ŞUBAT'TA ANKARA'DA!

Work and Travel 2019 sezonunun son iş fuarını INTRAX isimli sponsorumuzla Ankara'da Sheraton Otel'de düzenliyoruz. İşverenlerle YÜZ YÜZE görüşme ve tanışma şansını kaçırmayın! Fuarlar kontenjanlarla sınırlıdır, geç kalmadan yerinizi ayırtın. Fuara katılım için son başvuru 15 ŞUBAT! 

CAMPUS - 16 ŞUBAT 2019 - ANKARA (60 Pozisyon) - YER: SHERATON HOTEL ANKARA - SAAT: 09:30

İŞVERENLER ve POZİSYONLAR:

MT. OLYMPUS WATER & THEME PARK - Wisconsin Dells, WI (35 Pozisyon)

Pozisyonlar: Room Attendant, Ride Attendant, Shallow/Deep Water Lifeguard, Front Desk, Housekeeper/Laundry, Housekeeping Runner, Houseman, Tickets/Cashier, General Cleaner, Park Cleaner, Retail Associate

LAGOON Amusement Park - Farmington, UT (25 Posizyon)

Pozisyonlar: Ride Operator, Food & Beverage

MT. OLYMPUS WATER & THEME PARK TANITIM VİDEOSU
LAGOON AMUSEMENT PARK TANITIM VİDEOSU

 

CAMPUS - ARALIK 2018 - VIRTUAL İŞ FUARI (ETKİNLİK SONA ERDİ)

ABD'nin South Dakota ve Ocean City eyaletlerinden; Custer State Park, Rushmore Tramway Adventures , Flashback Photos  işverenlerinin katılımlarıyla düzenlecek olan online iş fuarımıza katılmak ve detaylı bilgi almak için lütfen CAMPUS danışmanlarımız ile iletişime geçin.

CAMPUS- HERSHEY PARK & HARRISBURG / WATER COUNTRY İŞ FUARI - 19 OCAK 2019 - İSTANBUL (50 pozisyon) (ETKİNLİK SONA ERDİ)ABD'nin ve aynı zamanda Dünya'nın en büyük fastfood zincirlerinden SUBWAY'de Sandwich Artist olmak veya CV'nize ekleyebileceğiniz bir deneyim HERSHEY PARK ve RED LION HOTEL'de iş tecrübesi için Mart ayı yüz yüze iş fuarımızı kaçırmayın.
Katılım şartları ve detaylı bilgi almak için lütfen CAMPUS danışmanlarımız ile iletişime geçin.


SHERATON HOTEL -
Harrisburg, PA
MARRIOTT HOTEL -
Harrisburg, PA
RED LION -
Hershey, PA
HERSHEY PARK -
Hershey, PA
WATER COUNTRY- Portsmouth, NH 

CAMPUS - WPM CANKURTARANLIK İŞ FUARI - 26 OCAK 2019 - ANKARA (35 pozisyon) (ETKİNLİK SONA ERDİ)Doğu yakasında; Washington DC, Virginia ve Maryland lokasyonlarında cankurtaranlık yaparak rüya gibi bir Work & Travel tecrübesi yaşamak için Ocak 2019'de Winkler Pool Management işverenlerinin bizzat katılımlarıyla Ankara'da düzenlecek olan yüz yüze iş fuarımızı kaçırmayın. 

CAMPUS - WILDERNESS RESORT & OCEAN PROPERTIES İŞ FUARI - 30 OCAK 2019 - İSTANBUL (50 pozisyon) (ETKİNLİK SONA ERDİ)ABD'nin Work & Travel için en çok talep gören eyaleti olan Wisconsin'in merkezi Wisconsin Dells şehrinin en büyük Su Parkı & Resort komplekslerinden biri olan Wilderness Hotel & Golf Resort işverenlerinin katılımı ile 31 Ocak 2018'de Ankara'da yapılacak olan yüz yüze iş fuarımızda yerinizi almak ve Wisconsin'de harika bir yaz geçirmek için gecikmeden danışmanlarımız ile iletişime geçin.

CAMPUS - 31 OCAK 2019 - İSTANBUL (65 pozisyon) (ETKİNLİK SONA ERDİ)ABD'nin en büyük süpermarketler zincirlerinden STAR MARKET ve SHAW's Grocery Store işverenlerinin ve ABD'nin en büyük şekerleme zincirlerinden The Fudgery işverenlerinin katılımıyla düzenlecek olan iş fuarımıza katılmak ve detaylı bilgi almak için lütfen CAMPUS danışmanlarımız ile iletişime geçin.

İŞVERENLER:
THE FUDGERY Candy Store - NC/TN/LA/CA/VA/KY/WI/MO/SC/FL
STAR MARKET - Marshfield, MA
SHAW's Grocery Store - NH/ME/MA/RI
HARD ROCK CAFE - NC/TN/LA/CA/VA/KY/WI/MO/SC/FL


CAMPUS - 2018 - SANAL İŞ FUARLARI

 • Custer State Park Resort - Custer,SD
 • Music Road Inn & Resort – Pigeon Forge, TN
 • Goody Goody - Wisconsin Dells, WI
 • Flashback Photos – Virginia Beach, VA
 • Mexicali Rose – Wisconsin Dells, WI
 • McDonald’s – Baraboo, WI
 • Comfort Inn & Suites – Durango, CO
 • NY Pizza Restaurant – Virginia Beach, VA
 • Ho-Chunk Gaming Center – Baraboo, WI
 • Myrtle Waves Waterpark - Myrtle Beach, SC
 • The Landing at Sunset Island - Ocean City,MD
 • Al Casapulla Italian Deli – Milville, DE
  • ... ve daha birçok iş seçeneği bu sene de CAMPUS'de... 

İŞ FUARI :

Work and Travel Programındaki iş yerleştirmesi süreçlerinden birisi de her sene düzenlediğimiz iş fuarlarına katılmaktır. İş fuarları çalıştığımız farklı Work and Travel sponsorlarımıza göre Job Fair/Recruitment Fair/Hiring Fair gibi farklı isimlerle de tanımlanabilmektedir. Yine her ayın değişik dönemlerinde organize ettiğimiz, işverenlerin Work and Travel katılımcılarımızla Skype üzerinden işe alım için mülakat yaptıkları Skype İşe Alım Etkinliklerimiz de (Skype Hiring Events) bulunmaktadır. Ancak Skype yoluyla yapılan mülakatlarda internet hızına bağlı bir takım teknik aksaklıklar yaşanabildiğinden, katılımcıların iş fuarlarına katılıp işini seçmesi daha kolay olmaktadır. Çünkü iş fuarlarında öğrenciler Work and Travel işverenleriyle yüz yüze görüşme yapmaktadır. Bu sayede İngilizce iletişim beden dilinin de etkisiyle daha kolay olmaktadır.

İş fuarlarında işverenler kendilerini ve hangi pozisyon için öğrenci aradıklarına dair sunum yaparlar. Ellerinde açık pozisyonların detaylarını anlatırlar. Fuara iştirak eden katılımcılarımız CAMPUS tarafından tüm iş detaylarını fuar öncesinde incelemiş ve hangi iş için başvuru yapacaklarına önceden karar vermiş olurlar. Bu sayede fuara da hazırlıklı gelen katılımcılarımız, işveren sunumlarıyla beraber sunum sonunda akıllarında kalan soruları da yöneltebilirler. İşverenlerin sunumları bittikten sonra öğrencilerle ayrı ayrı masalarda mülakat görüşmelerine geçilir. İşverenle iş detayları üzerinde anlaşma sağlayan öğrenciler işveren mülakatını da başarıyla geçmesi durumunda aynı gün içerisinde işini seçmiş olur. İş yerleştirmesi yapılan katılımcımız, bir sonraki aşama olan vize aşamasına geçmiş olur.

İş fuarlarına katılarak:

 • Yazın çalışırken göreceğiniz işvereni aylar öncesinden tanımış olursunuz…
 • Skype yerine yüz yüze yapılan görüşmelerde daha iyi bir İngilizce performansı sergileyebilir ve fuar günü işinizi seçme şansı bulursunuz…
 • Work and Travel programına katılan ve hatta belki de sizinle aynı işverende çalışacak olan diğer öğrencilerle tanışma ve sosyalleşme fırsatınız olur…
 • İşverenle mülakat sırasında aklınızda tüm soruları anında sorabilir, yaz aylarınızı geçireceğiniz işvereninizi daha yakından tanımış olur, iş detaylarını tüm ayrıntılarıyla öğrenmiş olursunuz…
 • Özellikle grup olarak Work and Travel programına katılanları işverenler aynı anda mülakata alabilmektedirler. Eğer birkaç arkadaş grup halinde programa katılıyorsanız, aynı işverenle hep beraber mülakata girebilir ve aynı iş yerinde çalışma şansınızı arttırmış olursunuz. Yine grup olarak Work and Travel Programına katılmış öğrencilerden bazen gruptan bir veya iki kişinin İngilizcesi diğerlerine göre daha düşük seviyede olabiliyor. Ancak grup olarak mülakata girdiğinizde işveren tüm bir grubu bir kişinin İngilizcesinin düşük olmasından ötürü işe almama gibi bir kararı pek de vermek istemezler. Böylece grubun tamamı aynı anda mülakatı geçip aynı anda aynı işe yerleşme şansı bulabilmektedir…


2019 iş fuarı tarihlerimiz, işverenler ve fuarların yapılacağı şehirlerle ilgili detayları öğrenmek için CAMPUS ile iletişime geçebilirsiniz.

GEÇMİŞ SENELERDEN WORK AND TRAVEL İŞ FUARI VİDEOLARI & FOTOĞRAFLARI


Campus Job Fair_öğrencilerimizin The Fudgery...paylaşan: campusworkandtravelCampus Job Fair_öğrencilerimizin The Fudgery...paylaşan: campusworkandtravelCampus Job Fair_öğrencilerimizin The Fudgery...paylaşan: campusworkandtravelCampus Job Fair_öğrencilerimizin The Fudgery...paylaşan: campusworkandtravelCampus Job Fair_öğrencilerimizin The Fudgery...paylaşan: campusworkandtravelCampus Job Fair_mülakat öncesi öğrenciler iş...paylaşan: campusworkandtravel

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
DENİZ SAVAŞDENİZ SAVAŞ
Eski Katılımcı/Yeni Danışman Gözünden Work and Travel Deneyimi ve Şehir Dışından Programa Kayıt

Campus ile Work&Travel programına katıldıktan sonra 2015 yılında yolum tekrar Campus ile kesişti ve burada çalışmaya başladım...

Devamı
BESTE PEHLİVANBESTE PEHLİVAN
Work&Travel Programında Erken Kayıt Neden Önemlidir?

Bildiğiniz üzere Work and Travel sizlerin hayatınızı değiştirebilecek en kapsamlı program. Peki, bu programa erken kayıt yaptırmanın avantajları nelerdir?

Devamı
Tüm Makaleler

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Halim A.
Halim A. Work and Travel (WAT)
"Tam istediğim gibi bir yerde cankurtaranlık yaptım. O civarda düzenlene bütün turlara katıldım. Çok iyi gezdim. Bu güzel hatta harika deneyim için emeği geçen herkese, CAMPUS’e çok teşekkür ederim."
Devamı
Pınar I.
Pınar I. Work and Travel (WAT)
"Anlatılmaz yaşanır deneline anılardan biriydi Work and Travel. New Orleans’da yani Louisiana Eyaletinde Hilton Hotel’de çalıştım. "
Devamı
 
#
Tamam