CAMPUS WSA YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
Campus Slider

Self Placement Seçeneğinde Kısıtlı Kontenjanlar İçin Acele Edin!

Work and Travel 2019 Self Placement Program Seçeneğinde KISITLI KONTENJANIMIZ KALMIŞTIR! SON BAŞVURU TARİHİ 31 ARALIK! PROGRAMA KAYIT YAPTIRMAK İSTEYENLER KAYIT OLMADAN ÖNCE İŞVEREN TEYİDİ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRLER!

Work and Travel Self Placement Program Seçeneği nedir? Work and Travel Full Placement Program seçeneği ile arasındaki farklar nelerdir? Self Placement programı kimler içindir? 

 Work and Travel Self Placement program seçeneğine farklı sponsorlarda Independent Placement, Individual Placement vb gibi farklı isimler verilebilmektedir fakat temelde hiçbir fark yoktur. Work and Travel Self Placement program seçeneğinde Amerika'da yaz boyunca çalışılacak iş ve konaklama ayarlanmasını tamamıyla katılımcının kendisi organize eder.

 Full Placement seçeneğinde iş ve konaklama SPONSOR/ŞİRKET tarafından ayarlandığı için yine işverenle veya konaklamayla ilgili sıkıntıların çözümü SPONSOR/ŞİRKET sorumluluğu ve garantörlüğü altındadır. Ancak Self Placement seçeneğinde işverenle veya konaklamayla ilgili olası problemlerin çözümü tamamıyla katılımcının sorumluluğundadır.

Self Placement seçeneğinin Full Placement seçeneğine göre en önemli avantajı, yukarıda belirttiğimiz farklardan ötürü program ücretinin daha düşük olmasıdır. 

İş ve konaklama organizasyonunun katılımcı tarafından yapılması dışında Self Placement program katılımcısı yine CAMPUSEDU'nun Full Placement katılımcılarına sunmuş olduğu diğer hizmetlerden de faydalanmaktadır. 

  Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  DAMLA ÇAMLIBELDAMLA ÇAMLIBEL
  WORK AND TRAVEL’DAN ÖNCE & WORK AND TRAVEL’DAN SONRA

  ilk kez kendi paramı kazandım, büyük bir sorumluluk aldım, bambaşka bir kültürle tanıştım, birçok yeni arkadaş edindim, alışveriş yaptım ve çok eğlendim.

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam