CAMPUS WSA YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
Campus Slider

Work & Travel Katılım İstatistikleri

ABD vizelerinin açılması haberinin ardından ABD Başkonsolosluğunun tarafımızla paylaştığı Türkiye'den SWT programına katılımcı sayıları aşağıdaki grafikte gösterilmiştir.

Her yıl giderek tanınan ve katılımcı sayısının arttığı Work & Travel programına 2012 yılında rekor katılım gösterilerek, Türkiye en çok katılımcı gönderen 2.ülke pozisyonuna yükselmiştir! 
Takip eden yıllarda çeşitli sosyo-ekonomik nedenlerden ötürü katılımcı sayısı düşüş gösterse de 2016 yılına geldiğimizde 2012 katılım rekoru tekrar kırılmış ve Türkiye, kültürel etkileşim programlarındaki etkin pozisyonunu sağlamlaştırmıştır.

2017 yılında katılım sayısı 2016 yılına oranla %10 düşüş gösterse de, CAMPUS WSA katılımcı sayısını %12,5 arttırmıştır.
2017 program verilerini de dahil ettiğimizde CAMPUS WSA aracılığı ile programa katılan her 100 öğrenciden 95'i vize alma başarısı göstermiştir!

Sizlerle bu haklı gururumuzu paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz!

  Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
  CAMPUS ile Yurtdışında Dil Eğitimi

  Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam