CAMPUS WSA YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
Campus Slider

Sinem İ.

SİNEM İ. – (Gazi Üniversitesi – Uluslararası İlişkiler)


Lagoon Park, UTAH

Bir arkadaşımızın 2011 yazında WAT’tan dönüp, bize ballandıra ballanıra WAT’ı anlatmasıyla gitmeye karar verdik. Araştırmalarımız sonucunda Campus şirketinde karar kıldık. Danışmanlarımızın yönlendirmesiyle Utah’ taki
Lagoon Park’ı seçtik. Başta küçük, çöl ortasında bir yer gibi düşünüp çekinsek de oraya gittiğimizde farklı bir ortam bizi bekliyordu. Mormonların çok olduğu bu eyalette insanlar oldukça sıcakkanlıydı.

İlk gittiğimiz andan itibaren işveren ve calışma arkadaşlarımız bize çok yakın davrandılar. Dil konusunda sıkıntı çekeceğimi sanıyordum ama o konuda da yardımcı oldular. Gün geçtikçe iletişim problem olmaktan çıktı.
Çalışma saatleri günde 10 saat civarı oluyordu. Haziran ayında 50-55 saatleri buluyorduk. İlk başlarda yorulsak da karşılığını aldığımızı gördüğümüzde mutlu oluyorduk. Temmuz ve ağustos aylarında da oldukça iyi çalışma saatlerini aldık. Konaklama açısından şanslıydık. Güzel bir sitede konaklamamız vardı.

Travel zamanı geldiğinde cebimizde paramız vardı. Gezmek istediğimiz yerler olan Los Angeles, Las Vegas, San Francisco gibi yerlere yakın olduğumuzdan kolayca travel planı çıkartabildik. Oradan da Doğu’ya gidip, Doğu sahili turuna katıldık. New York, Boston, Niagara Şelaleleri, Washington’ı gezdik.. Amerika’da görülmesi gereken birçok yeri görüp bol bol alışveriş yaptık..
Muhteşem bir yaz geçirdim. Çok güzel tecrübeler edindim. Bunu sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum..

  Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
  ABD Vize Başvurusu Hakkında

  ABD vize başvurusu hakkında bilmenizi tavsiye ettiğimiz detaylar...

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam