CAMPUS WSA YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
Campus Slider

Sprachcaffe Dil Okulu Londra

 Sprachcaffe dil okulunda İngilizce eğitimi alarak Avrupa’nın merkezi olan Londra’yı, Londra kültürünü ve yaşam tarzını keşfedebilirsiniz.Sprachcaffe Dil Okulunun Londra merkezi Ealing’te bulunur ve metro-otobüs aracılığıyla şehir merkezine 40 dakikada kolayca ulaşabilirsiniz.

Akreditasyon/Yetkilendirme: British Council Sunulan Kurs Sayısı: 4
Toplam Sınıf Sayısı: 10Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 16
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %10Okulun Öğrenci Kapasitesi: 250
En Yakın Havaalanı: Heathrow AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 13,9

Sprachcaffe Dil Okulu Hakkında Genel Bilgi: 1990 yılında kurulmuş olan Sprachcaffe Dil Okulu Londra British Council tarafından onaylıdır ve Cambridge sınav merkezidir. Okulumuz batı Londra’da, Londra merkeze, Heathrow Havaalanına birçok metro hattı ve şehiriçi otobüs hatlarıyla bağlı, ulaşımın çok kolay olduğu ve eğitim için oldukça güzel bir yer olan Ealing’tedir. Burada alışveriş merkezleri, iyi bir kütüphane, spor olanakları, sinemalar, tiyatrolar birçok kültürün yemeklerini sunan restorantlar ve İngiliz pubları bulunur. Okulda geniş sınıflar, ortak kullanım alanları, kütüphane, ders çalışma odası ve muhteşem bir bahçe bulunur.
Öğrencilerin, yetişkin programlarına katılabilmeleri için 16 yaş üstü olmaları gerekmektedir. 1 desr saati 45 dakikadır.

Okul Olanakları:Okulda geniş sınıflar, ortak kullanım alanları, kütüphane, ders çalışma odası ve muhteşem bir bahçe bulunur.

Sosyal Aktiviteler

Müze/Sergi gezisi
Hoş geldin Partisi
Diğer ünlü şehirlere gezi
Kareoke akşamları
Sinema/Tiyatro gecesi

YARI YOĞUN KURS (20 DERS/HAFTADA 15 SAAT)

Dil öğrenmek ve boş zamanların tadını çıkarmak isteyenler için harika bir programdır. Günde 4 ders eğitim, etkili öğrenmeyi garantiler ve öğleden sonraları kültürel ve sosyal, sportif aktiviteler için zaman kalır. Standart kursa minimum katılım süresi 2 haftadır. 1 ders saati 45 dakikadır.

YOĞUN KURS: (30 DERS/22,5 SAAT)

Kısa sürede hızlı ilerleme sağlamak isteyen öğrenciler için idealdir. Öğleden sonraki 2 dersin ardından hala sosyal ve kültürel aktiviteler için zaman kalır. Öğrenciler dil eğitimini yoğun bir şekilde alırken aynı zamanda bulundukları ülkede hoşça vakit geçirebilirler. Standart kursa minimum katılım süresi 2 haftadır. 1 ders saati 45 dakikadır.

SÜPER YOĞUN KURS (40 DERS/HAFTADA 30 SAAT)

Bu kurs kendini akademik olarak gerçekten zorlamak isteyen öğrenciler için idealdir. Öğrenciler pazartesiden cumaya günde 8 ders eğitim alırlar. Bu kurs her öğrenci için ve özellikle üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilere tavsiye edilir. Standart kursa minimum katılım süresi 2 haftadır. 1 ders saati 45 dakikadır.

MİNİ GRUP KURSU ( HAFTADA 20 DERS/15 SAAT)

Maksimum 6 kişilik sınıflarda eğitim almak isteyen kişiler için idealdir. Az mevcutlu sınıflarda her öğrencinin ihtiyaçlarına özel ilgi gösterilir. Sabah yoğun bir dil eğitminin ardından öğleden sonra hala yarım günü aktivitelerle geçirmek için zaman kalır. Standart kursa minimum katılım süresi 2 haftadır. 1 ders saati 45 dakikadır.

İŞ İNGİLİZCESİ ( HAFTADA 30 DERS, 22,5 SAAT)

Bu kurs dili iş yaşamlarında kullanmak isteyen öğrenciler ve işadamları için düzenlenmiştir. Sabah 4 ders standart kurs ve öğleden sonra 2 ders iş yaşamı için gerekli dil eğitimi derslerinden oluşur.

BİRE BİR KURS

Bire bir dil eğitimi yabancı dil öğrenmenin ya da öğrendiğiniz dili geliştirmenin en yoğunlaşmış ve hızlandırılmış şeklidir. Derslerin içeriği tamamen öğrencinin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulur. Diğer kurs seçenekleriyle birleştirilebilir, günde kaç ders almak istediğinizi kendiniz belirleyebilirsiniz.

AKADEMİK DÖNEM GENEL IELTS SINAVINA HAZIRLIK (HAFTADA 20 DERS,15 SAAT)

Rekabet dünyasında, gelecek yaşamınızdaki işlerinizi etkilemek için iyi bir eğitim ve bir ya da birkaç dili iyi biliyor olmak her geçen gün tartişmasız avantaj sağlamaktadır. Birkaç ayı yurtdışında geçirmek, yeni öğrenilen dile tam olarak adpte olmak için en iyi yoldur. Sprachcaffe merkezleriden birinde 3,6,9 ay kurs almayı tercih edebilirsiniz. Bu uzun süreli kurslar sadece geleceğe yatırım değil, aynı zamanda CV’nize ekleyebileceğiniz prestijli bir deneyim de olacaktır. Özellikle de yeterli dil becerisine sahip olup, tanınmış sonavlardan birinde başarılı olduğunuz zaman. Sprachcaffe Languages Plus olarak öğrencileri bütün büyük sınavlara hazırlama konusunda oldukça deneyimlidir. Kurs süresince sizin gelişmelerinizi takip eder, size düzenli, kişisel ilerleme raporları verir ve sizin hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluruz.Dünya çağında İngilizce dil yeterliliğini ölçen İngilizce Dil yeterliliği sınavıdır. Dünyada üniversiteler, göçmenlik departmanları, devlet ve özel sektör kuruluşları ve firmalar dahil 6 binin üzerinde organizasyon tarafından kabul görür. Bu programda IELTS eğitimi haftada 20 ders sınava hazırlık eğitimi verir. 1 ders saati 45 dakikadır.

AKADEMİK DÖNEM YOĞUN IELTS SINAVINA HAZIRLIK (HAFTADA 30 DERS,22,5 SAAT)

Rekabet dünyasında, gelecek yaşamınızdaki işlerinizi etkilemek için iyi bir eğitim ve bir ya da birkaç dili iyi biliyor olmak her geçen gün tartişmasız avantaj sağlamaktadır. Birkaç ayı yurtdışında geçirmek, yeni öğrenilen dile tam olarak adpte olmak için en iyi yoldur. Sprachcaffe merkezleriden birinde 3,6,9 ay kurs almayı tercih edebilirsiniz. Bu uzun süreli kurslar sadece geleceğe yatırım değil, aynı zamanda CV’nize ekleyebileceğiniz prestijli bir deneyim de olacaktır. Özellikle de yeterli dil becerisine sahip olup, tanınmış sonavlardan birinde başarılı olduğunuz zaman. Sprachcaffe Languages Plus olarak öğrencileri bütün büyük sınavlara hazırlama konusunda oldukça deneyimlidir. Kurs süresince sizin gelişmelerinizi takip eder, size düzenli, kişisel ilerleme raporları verir ve sizin hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluruz.Dünya çağında İngilizce dil yeterliliğini ölçen İngilizce Dil yeterliliği sınavıdır. Dünyada üniversiteler, göçmenlik departmanları, devlet ve özel sektör kuruluşları ve firmalar dahil 6 binin üzerinde organizasyon tarafından kabul görür. Bu programda IELTS eğitimi haftada 30 ders sınava hazırlık eğitimi verir. 1 ders saati 45 dakikadır.

AKADEMİK DÖNEM GENEL CAMBRIDGE FIRST CERTIFICATE IN ENGLISH (HAFTADA 20 DERS, 15 SAAT)

Rekabet dünyasında, gelecek yaşamınızdaki işlerinizi etkilemek için iyi bir eğitim ve bir ya da birkaç dili iyi biliyor olmak her geçen gün tartişmasız avantaj sağlamaktadır. Birkaç ayı yurtdışında geçirmek, yeni öğrenilen dile tam olarak adpte olmak için en iyi yoldur. Sprachcaffe merkezleriden birinde 3,6,9 ay kurs almayı tercih edebilirsiniz. Bu uzun süreli kurslar sadece geleceğe yatırım değil, aynı zamanda CV’nize ekleyebileceğiniz prestijli bir deneyim de olacaktır. Özellikle de yeterli dil becerisine sahip olup, tanınmış sonavlardan birinde başarılı olduğunuz zaman. Sprachcaffe Languages Plus olarak öğrencileri bütün büyük sınavlara hazırlama konusunda oldukça deneyimlidir. Kurs süresince sizin gelişmelerinizi takip eder, size düzenli, kişisel ilerleme raporları verir ve sizin hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluruz.Kişinin konuşma ve yazım İngilizcesinde başarısını ölçen bu sınava hazırlık kursunda eğitim haftada 20 derstir. 1 der saati 45 dakikadır.

AKADEMİK DÖNEM YOĞUN CAMBRIDGE FIRST CERTIFICATE IN ENGLISH (HAFTADA 30 DERS/22,5 SAAT)

Rekabet dünyasında, gelecek yaşamınızdaki işlerinizi etkilemek için iyi bir eğitim ve bir ya da birkaç dili iyi biliyor olmak her geçen gün tartişmasız avantaj sağlamaktadır. Birkaç ayı yurtdışında geçirmek, yeni öğrenilen dile tam olarak adpte olmak için en iyi yoldur. Sprachcaffe merkezleriden birinde 3,6,9 ay kurs almayı tercih edebilirsiniz. Bu uzun süreli kurslar sadece geleceğe yatırım değil, aynı zamanda CV’nize ekleyebileceğiniz prestijli bir deneyim de olacaktır. Özellikle de yeterli dil becerisine sahip olup, tanınmış sonavlardan birinde başarılı olduğunuz zaman. Sprachcaffe Languages Plus olarak öğrencileri bütün büyük sınavlara hazırlama konusunda oldukça deneyimlidir. Kurs süresince sizin gelişmelerinizi takip eder, size düzenli, kişisel ilerleme raporları verir ve sizin hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluruz.Kişinin konuşma ve yazım İngilizcesinde başarısını ölçen bu sınava hazırlık kursunda eğitim haftada 20 derstir. 1 der saati 45 dakikadır.

AKADEMİK DÖNEM GENEL CAMBRIDGE CERTIFICATE IN ADVANCED ENGLISH ( HAFTADA 20 DERS/15 SAAT)

Rekabet dünyasında, gelecek yaşamınızdaki işlerinizi etkilemek için iyi bir eğitim ve bir ya da birkaç dili iyi biliyor olmak her geçen gün tartişmasız avantaj sağlamaktadır. Birkaç ayı yurtdışında geçirmek, yeni öğrenilen dile tam olarak adpte olmak için en iyi yoldur. Sprachcaffe merkezleriden birinde 3,6,9 ay kurs almayı tercih edebilirsiniz. Bu uzun süreli kurslar sadece geleceğe yatırım değil, aynı zamanda CV’nize ekleyebileceğiniz prestijli bir deneyim de olacaktır. Özellikle de yeterli dil becerisine sahip olup, tanınmış sonavlardan birinde başarılı olduğunuz zaman. Sprachcaffe Languages Plus olarak öğrencileri bütün büyük sınavlara hazırlama konusunda oldukça deneyimlidir. Kurs süresince sizin gelişmelerinizi takip eder, size düzenli, kişisel ilerleme raporları verir ve sizin hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluruz.İleri seviyede bir sınavdır ve İngilizcelerinin birçok durumda yeterli olduğunu göstermek isteyen öğrenciler içindir. Bu düzeyde başarı, etkili olarak İngilizceyi sosyal ve profesyonel durumlarda ve yüksek öğretimde akıcı bir şekilde kullanabilme yeteneğini gösterir.Bu programda sınav eğitimi haftada 20 ders sınava hazırlık eğitimi verir. 1 ders saati 45 dakikadır.

AKADEMİK DÖNEM CAMBRIDGE CERTIFICATE IN ADVANCED ENGLISH ( HAFTADA 30 DERS/22,5 SAAT)

Rekabet dünyasında, gelecek yaşamınızdaki işlerinizi etkilemek için iyi bir eğitim ve bir ya da birkaç dili iyi biliyor olmak her geçen gün tartışmasız avantaj sağlamaktadır. Birkaç ayı yurtdışında geçirmek, yeni öğrenilen dile tam olarak adapte olmak için en iyi yoldur. Sprachcaffe merkezleriden birinde 3,6,9 ay kurs almayı tercih edebilirsiniz. Bu uzun süreli kurslar sadece geleceğe yatırım değil, aynı zamanda CV’nize ekleyebileceğiniz prestijli bir deneyim de olacaktır. Özellikle de yeterli dil becerisine sahip olup, tanınmış sınavlardan birinde başarılı olduğunuz zaman. Sprachcaffe Languages Plus olarak öğrencileri bütün büyük sınavlara hazırlama konusunda oldukça deneyimlidir. Kurs süresince sizin gelişmelerinizi takip eder, size düzenli, kişisel ilerleme raporları verir ve sizin hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluruz.
İleri seviyede bir sınavdır ve İngilizcelerinin birçok durumda yeterli olduğunu göstermek isteyen öğrenciler içindir. Bu düzeyde başarı, etkili olarak İngilizceyi sosyal ve profesyonel durumlarda ve yüksek öğretimde akıcı bir şekilde kullanabilme yeteneğini gösterir. Bu programda sınav eğitimi haftada 20 ders sınava hazırlık eğitimi verir. 1 ders saati 45 dakikadır.

AKADEMİK DÖNEM CAMBRIDGE CERTIFICATE IN ADVANCED ENGLISH ( HAFTADA 20 DERS/15 SAAT)

Rekabet dünyasında, gelecek yaşamınızdaki işlerinizi etkilemek için iyi bir eğitim ve bir ya da birkaç dili iyi biliyor olmak her geçen gün tartışmasız avantaj sağlamaktadır. Birkaç ayı yurtdışında geçirmek, yeni öğrenilen dile tam olarak adapte olmak için en iyi yoldur. Sprachcaffe merkezleriden birinde 3,6,9 ay kurs almayı tercih edebilirsiniz. Bu uzun süreli kurslar sadece geleceğe yatırım değil, aynı zamanda CV’nize ekleyebileceğiniz prestijli bir deneyim de olacaktır. Özellikle de yeterli dil becerisine sahip olup, tanınmış sınavlardan birinde başarılı olduğunuz zaman. Sprachcaffe Languages Plus olarak öğrencileri bütün büyük sınavlara hazırlama konusunda oldukça deneyimlidir. Kurs süresince sizin gelişmelerinizi takip eder, size düzenli, kişisel ilerleme raporları verir ve sizin hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluruz.TOEFL sınavı 7,500 üniversite tarafından tanınan güvenilir bir İngilizce dil sınavıdır. Test %100 akademik içerikli olduğu için üniversiteler öğrencileri kabul ederlerken bu sınav sonucunu kabul ederler. TOEFL sınavı için hazırlık bu programda haftada 20 ders olarak verilir. 1 ders saati 45 dakikadır.

AKADEMİK DÖNEM CAMBRIDGE CERTIFICATE IN ADVANCED ENGLISH ( HAFTADA 20 DERS/15 SAAT)

Rekabet dünyasında, gelecek yaşamınızdaki işlerinizi etkilemek için iyi bir eğitim ve bir ya da birkaç dili iyi biliyor olmak her geçen gün tartışmasız avantaj sağlamaktadır. Birkaç ayı yurtdışında geçirmek, yeni öğrenilen dile tam olarak adapte olmak için en iyi yoldur. Sprachcaffe merkezleriden birinde 3,6,9 ay kurs almayı tercih edebilirsiniz. Bu uzun süreli kurslar sadece geleceğe yatırım değil, aynı zamanda CV’nize ekleyebileceğiniz prestijli bir deneyim de olacaktır. Özellikle de yeterli dil becerisine sahip olup, tanınmış sınavlardan birinde başarılı olduğunuz zaman. Sprachcaffe Languages Plus olarak öğrencileri bütün büyük sınavlara hazırlama konusunda oldukça deneyimlidir. Kurs süresince sizin gelişmelerinizi takip eder, size düzenli, kişisel ilerleme raporları verir ve sizin hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluruz.TOEFL sınavı 7,500 üniversite tarafından tanınan güvenilir bir İngilizce dil sınavıdır. Test %100 akademik içerikli olduğu için üniversiteler öğrencileri kabul ederlerken bu sınav sonucunu kabul ederler. TOEFL sınavı için hazırlık bu programda haftada 20 ders olarak verilir. 1 ders saati 45 dakikadır.

AİLE YANI TEK KİŞİLİK ODADA SABAH KAHVALTISI DAHİL KONAKLAMA

Eğer sadece dil eğitimi ile değil de aynı zamanda gittiğiniz ülkenin yaşam tarzı, gelenekleri ve kültürü ile de ilgileniyorsanız aile yanında konaklama sizin için mükemmel bir seçenektir. Aile yanında size ayrılan bir oda vardır ve isteğe bağlı olarak tek kişilik ya da çift kişilik odada konaklayabilirsiniz. Aile tarafından size sabah kahvaltısı verilir. Evin anahtarı size verilecektir.

AİLE YANI İKİ KİŞİLİK ODADA SABAH KAHVALTISI DAHİL KONAKLAMA

Eğer sadece dil eğitimi ile değil de aynı zamanda gittiğiniz ülkenin yaşam tarzı, gelenekleri ve kültürü ile de ilgileniyorsanız aile yanında konaklama sizin için mükemmel bir seçenektir. Aile yanında size ayrılan bir oda vardır ve isteğe bağlı olarak tek kişilik ya da çift kişilik odada konaklayabilirsiniz. Aile tarafından size sabah kahvaltısı verilir. Evin anahtarı size verilecektir.

AİLE YANI İKİ KİŞİLİK ODADA SABAH KAHVALTISI AKŞAM YEMEĞİ DAHİL KONAKLAMA

Eğer sadece dil eğitimi ile değil de aynı zamanda gittiğiniz ülkenin yaşam tarzı, gelenekleri ve kültürü ile de ilgileniyorsanız aile yanında konaklama sizin için mükemmel bir seçenektir. Aile yanında size ayrılan bir oda vardır ve isteğe bağlı olarak tek kişilik ya da çift kişilik odada konaklayabilirsiniz. Aile tarafından size sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilir. Evin anahtarı size verilecektir.

AİLE YANI TEK KİŞİLİK ODADA SABAH KAHVALTISI AKŞAM YEMEĞİ DAHİL KONAKLAMA

Eğer sadece dil eğitimi ile değil de aynı zamanda gittiğiniz ülkenin yaşam tarzı, gelenekleri ve kültürü ile de ilgileniyorsanız aile yanında konaklama sizin için mükemmel bir seçenektir. Aile yanında size ayrılan bir oda vardır ve isteğe bağlı olarak tek kişilik ya da çift kişilik odada konaklayabilirsiniz. Aile tarafından size sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilir. Evin anahtarı size verilecektir.

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUS WSA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUS ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
Kayıt Olmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir dil okuluna kayıt yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli noktaları bu makalede bulabilirsiniz.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Mehmet Tuna A.
Mehmet Tuna A. Yurtdışında Dil Okulları
Malta’daki Sprachcaffe’yi evim olarak görüyorum! İki kez bulunduğum süre içerisinde büyülü anlarla dolu tecrübelerim oldu...
Devamı
Gokhan G. - Tasarımcı
Gokhan G. - Tasarımcı Yurtdışında Dil Okulları
Gokhan G. - Tasarımcı Yurt dışı dil eğitimi araştırma sürecinde CAMPUS WSA'dan Berat Bey ile tanıştık. Kendisi önce benim şartlarımı ve beklentilerimi değerlendirerek, bana uygun olabilecek ülke alternatiflerini çıkardı...
Devamı
 
#
Tamam